Kapıda Ödeme Sistemi

 Kapıda Ödeme Sistemi

Kapıda Ödeme Sistemini kullanarak sitemizde bulunan bütün ürünleri  satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğiyle satın aldığınız ürünlerin ödemesini,  kapınızda nakit veya kredi kartı tek seçim seçeneğiyle,  Aras Kargo yetkilisine güvenle yapabilirsiniz. Ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine Aras Kargo güvencesiyle Kapıda Ödeme Sistemi ayrıcalığıyla gönderilmektedir.

  • Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

Sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerde Kapıda Ödeme Seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunun için yalnızca Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 6,99 TL’dir.Ödemenizi Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Yaptığınızda bu tutar otomatik olarak alışverişinize yansıtılır. Bu ücret kargo ücretinden ayrı olarak kargo şirketinin tahsilat hizmeti ücretidir. Kargo ücreti ayrıca yansıtılacaktır.

  • Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Normal sipariş adımlarını oluşturup ilerleyiniz ödeme ekranına geldiğinizde ‘Kapıda  Ödeme’ seçeneğine tıklayınız. Lütfen tüm uyarıları dikkatlice okuyunuz. Siparişinizi tamamladıktan sonra Müşteri Yetkililerimiz telefon ile arayarak  onay vermenizi isteyeceklerdir.

  • Kapıda  ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerinizde Kapıda Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

  • Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda isterseniz nakit isterseniz Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Benzer yazılar

2 Comments

  • Merhaba, dun ürün siparış ettim, kapıda ödeme, kaç günde gelir acaba?

    • MERHABA EFENDİM. ÜRÜNLERİMİZ BİR AKSİLİK OLMADIĞI SÜRECE BÖLGELERE GÖRE EN GEÇ 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şimdi Ara