• Balkonda Sebze Yetiştirme - Mini Sera 3 lü Sistem ( 1 metre )

Balkonda Sebze Yetiştirme - Mini Sera 3 lü Sistem ( 1 metre )

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 217,71 TL

  • KDV Hariç: 184,50 TL
  

Balkonda Sebze Yetiştirme - Mini Sera 3 lü Sistem ( 1 metre )

 

Balkonda Sebze Yetiştiriciliği

Ürünümüzü evinizin balkonunda rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulumu yaptıktan sonra öncelikle yetiştiricilik yapmamız için toprak hazırlamalıyız. Toprağımızı hazırlarken bahçe toprağı ve torf (çiçek toprağı) karıştırılarak hazırlamalıyız. Mümkünse toprağımıza birazda çiftlik (hayvan) gübresi karıştırmalıyız ki bitkilerimiz daha verimli ve daha lezzetli olsun. Daha sonra hazırladığımız toprağı katlı balkon sistemimize alırız ve yetiştirmek istediğimiz ürünün tohumunu ekeriz veya fidesini toprağımıza dikeriz.

Öncelikle çimlenmenin başlaya bilmesi için sulama yapmalıyız. Sulamada dikkat etmemiz gereken husus aşırı olmamalı sadece toprak hafif nemli kalacak şekilde olmalıdır. Aksi taktir de tohumumuz çimlenmeden çürüyecektir. Bitkimiz çıkış yaptıktan sonra veya fide ekimimizde kendi bitkimiz haricinde çıkan bitkileri çekerek temizlemeliyiz. Bunlar bitkimizin gelişiminde engel teşkil edebilirler. Bu şekilde balkonumuzda da organik, lezzetli ürünler yetiştirmenin tadını çıkarabiliriz.

Katlı Balkon Sisteminde

Çilek yetiştiriciliği, domates yetiştiriciliği, biber yetiştiriciliği, havuç yetiştiriciliği, turp yetiştiriciliği, marul yetiştiriciliği, brokoli yetiştiriciliği, lahana yetiştiriciliği, soğan yetiştiriciliği, dere otu yetiştiriciliği, tere yetiştiriciliği, roka yetiştiriciliği, semiz otu yetiştiriciliği, salatalık yetiştiriciliği… yapabiliriz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Balkonda Sebze Yetiştirme - Mini Sera 2 li Sistem ( 1 metre )
Balkonda Sebze Yetiştirme - Mini Sera 4 lü Sistem ( 1 metre )
3 lü Çilek Üretim Katlı Sera Sistemi - 1 Metre

3 lü Çilek Üretim Katlı Sera Sistemi - 1 Metre

218,30 TL KDV Hariç: 185,00 TL

5 li Üretim Katlı Sera Sistemi - 1 Metre

5 li Üretim Katlı Sera Sistemi - 1 Metre

400,02 TL KDV Hariç: 339,00 TL