Siparişler

Siparişler

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Üye girişi yaparak hesabınıza erişebilirsiniz. Hesap Bilgilerim sayfasında siparişleriniz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Siparişinizin durumunu buradan kontrol edebilirsiniz. Durumu "Hazırlanıyor" olarak gözüken siparişler hazırlanmakta "Kargoya Verildi" olarak gözüken siparişler ise işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Paketiniz kargoya verilir verilmez e-mail ile size bildirim yapılacaktır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Verdiğiniz siparişler onaylandıktan sonra %85 oranda aynı gün kargoya verilmektedir. Bu oranın dışında kalan siparişleriniz hazırlanmalarından dolayı en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler Cumartesi günü için öğlen 14:00 a kadar ya da takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatillerde ve Bayramlarda kargo firmaları çalışmadığı için gönderim yapılamamaktadır. Gönderileriniz resmi tatil ve bayramları takiben ilk iki iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo güvencesiyle şehir merkezlerine 1 gün, şehir merkezi dışında kalan adreslere ise 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Siparişimin kargo tutarı nedir?

Siparişlerinizde 10 Kg/Ds ağırlığa kadar olan kargolarınız 7.00 TL olarak ücretlendirilmektedir. 11 DS/KG ve üzeri kargolarınız ise 10 kg ücreti + her kg başına 0.45 TL+KDV olarak ücretlendirilir. Yurtdışı gönderilerde ise kargo ücreti farklı olarak hesaplanır

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

Evet Dünyanın bir çok noktasına teslimatımız mevcuttur. Yurtdışı gönderileriniz PTT kargonun gönderim yaptığı her ülkeye PTT Kargo aracılığıyla gönderilmektedir.