Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

İntfarming.com websitesine girmeniz veya İntfarming.com websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 
Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İntfarming.com  sorumlu değildir. İntfarming.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 
İntfarming.com  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 
İntfarming.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 
Bu internet sitesi İntfarming.com'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İntfarming.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 
İntfarming.com  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, İNTFA markası ve diğer markalar, www. İntfarming.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İntfarming.com ’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

İntfarming.com ’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. İntfarming.com ’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar. 
Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının İntfarming.com banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir. 
İntfarming.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

 

Gizlilik İlkeleri

Bu beyan İNTFA Tarımsal Alışveriş Merkezi ( İntfarming.com )’nın gizlilik politikasını içerir. İntfarming.com  web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 
İntfarming.com , müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanı, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. İntfarming.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece İntfarming.com bünyesinde kullanılmaktadır.İntfarming.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 
İntfarming.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla İntfarming.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde İntfarming.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İntfarming.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

İntfarming.com`a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz: 
 

Adres:
İNTFA - Tarımsal Alışveriş Merkezi
Cihad AKAR

Ofis : Fevzi Çakmak Mah. 
10526 Sok. No:24
KONYA

Cep Tel : 0506 940 00 05
Mail : intfatarim@hotmail.com
Skype : intfa.tarim
Facebook: intfarming
 
Telefon:
0332 342 59 92 ( 3 Hat )

Faks:
0332 342 59 93 ( Fax )