Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi Kartı, Kredi Kartı Taksit, ATM/Bankamatik Kartı, Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı Ödeme, PAYPAL ve Banka Havalesi/EFT seçeneklerinden biriyle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi üzerinde Master Card / Visa logosu bulunan bütün Kredi Kartları ile yapabilirsiniz. Ayrıca ATM / Bankamatik kartları ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alışverişlerde taksit yapıyor musunuz?

Evet satın alma işlemini tamamlayıp ödeme ekranı açıldığında ödeme seçeneklerinden "Kredi Kartı Taksit" seçeneğini tıklayarak taksitli olarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdilik yalnızca BONUS , MAXİMUM , CARD FİNANS ve ASYA CARD ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.. Çok yakında AXESS ve WORLD kredi kartları ile de taksitli alışveriş yapabileceksiniz. 

İNTFA'dan alışveriş yapmak ne kadar güvenli?

Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. Kredi kartı ödemeleriniz Türkiye'nin en güvenli sanal pos hizmeti sağlayıcılarından biri olan İYZİCO tarafından alınmaktadır. İyzico tarafından yapılan bütün işlemler bütün dünyada uygulanan güvenlik filtrelerinden geçirilmektedir.