Yeni Üyelik

Yeni Üyelik

Nasıl üye olabilirim?

Yeni bir üyelik oluşturmak için sitemizin sağ üst tarafında bulunan "Yeni Üye"  butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve kayıt ol demeniz yeterli olacaktır.

Alışveriş yapmak için neden üye olmalıyım?

Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgilere ihtiyacımız  vardır. Üye olarak alışverişinizi çok daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.Birden fazla adres ekleyerek, alışverişlerinizde bunlardan birini seçerek hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.. Siparişinizin durumunu ve geriye yönelik tüm bilgileri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Yeni ürünlerimizden,kampanyalardan ve size özel sürprizlerden haberdar olacaksınız. 

Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?

Kampanyalardan, yeni ürünlerimizden ve size özel sürprizlerden haberdar olmak için e-mail bültenimize üye olunuz. Yeni üye kaydı yapabilirsiniz ya da kısa yoldan anasayfada en alt kısımda bulunan "E-Bülten Kayıt" alanına e-mail adresinizi girerek kayıt olabilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?\Başka şirket ve kurumlar ile paylaşılacak mı?

intfarming.com'da gizliliğe çok önem verilir.Kişisel bilgileriniz hiçbir kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. intfarming.com'dan bir hesap açtığınızda, sipariş verdiğinizde veya e-mail bültenine üye olduğunuzda sizden adınızı, soyadınızı, ev adresinizi, e-mail adresinizi, cep telefon numaranızı ve şifre oluşturmanızı isteriz. Bu kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan 'AlphaSSL CA - G2' sertifikası ile 128 bit şifreleme uygulanmaktadır.

Şifremi unuttum, ne yapmam gerekir?

Üzülmeyin, şifrenizi unutursanız, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Burada e-mail adresini girmeniz yeterli olacaktır. Yeni şifreniz size gönderilecektir. Dilerseniz hesabınıza giriş yaparak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üyelik ve adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemize kaydolmuşsanız ancak adres ya da başka bilgilerinizi dğiştirmeniz gerekiyorsa, üye girişi yapınız ve "Hesap Bilgilerim" bölümüne gidiniz. Burada gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. "Adres Defterlerim" sekmesinde istediğiniz değişikliği ve düzenlemeyi yapabilirsiniz. Birden fazla adres kaydı yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş esnasında Fatura Adresi ve Teslimat Adresi bilgilerini değiştirebilir veya kayıtlı adreslerinizden birini seçebilirsiniz.