Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

  • Teslimat için ne kadar ücret ödenir?

Kargo Fiyatları Aşağıdaki Tabloda Göründüğü Gibidir.

Şehiriçi Dosya 4,00+KDV
Şehirdışı Dosya 4,50+KDV
01-10 DS/KG 6,00+KDV
11 DS/KG ve üzeri 0,45+KDV
  • Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekirmi?

Sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerde Kapıda Ödeme Seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunun için yalnızca Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 6,99 TL'dir.Ödemenizi Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Yaptığınızda bu tutar otomatik olarak alışverişinize yansıtılır. Bu ücret kargo ücretinden ayrı olarak kargo şirketinin tahsilat hizmeti ücretidir. Kargo ücreti ayrıca yansıtılacaktır.

  • Kargom ne zaman ulaşır?

Verdiğiniz siparişler onaylandıktan sonra %85 oranda aynı gün kargoya verilmektedir. Bu oranın dışında kalan siparişleriniz hazırlanmalarından dolayı en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Haftasonu verilen siparişler Cumartesi günü için öğlen 14:00 a kadar ya da takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatillerde ve Bayramlarda kargo firmaları çalışmadığı için gönderim yapılamamaktadır. Gönderileriniz resmi tatil ve bayramları takiben ilk iki iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo güvencesiyle şehir merkezlerine 1 gün, şehir merkezi dışında kalan adreslere ise 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

  • Siparişimi farklı bir adrese gönderebilirmiyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilirmisiniz?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz, bir arkadaşınızın adresi yada bulunduğunuz bölgedeki Aras Kargo Şubesi olabilir.

  • Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek? 

​Yurtiçi tüm kargolar Aras Kargo aracılığıyla müşterilerimize teslim edilmektedir. Yurtdışı siparişleriniz ise PTT Kargo aracılığıyla gönderimi yapılmaktadır.

  • Hangi günlerde teslimat yapılır?

Teslimatlar hafta içi ve Cumartesi saat 14:00 a kadar yapılmaktadır. Resmi Tatiller, Bayramlar ve Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

  • Teslimat sırasında belirttiğim adreste bulunmuyorsam ne yapmalıyım?

Paketiniz o anda belirttiğiniz adreste bulunmuyorsanız birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilir. Eğer o anda belirttiğiniz adreste kimse bulunmuyorsa o gün içerisinde kargo yetkilileri sizi telefonla bilgilendirerek paketinizin adresinize bi sonraki gün ulaşmasını sağlarlar ya da paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesinden almanız gerektiği hakkındabilgi verirler.

  • Yutdışına teslimatınız var mıdır?

Evet Dünyanın bir çok noktasına teslimatımız mevcuttur. Yurtdışı gönderileriniz PTT kargonun gönderim yaptığı her ülkeye PTT Kargo aracılığıyla gönderilmektedir.

  • Aras Kargonun haftanın sadece belirli günlerinde teslimat yaptığı alanlar

​Mobil Alanlar